Jesteśmy na Polskim Rynku prekursorem usług świadczonych dla roślin: hotel i wypożyczenie.

Hotel dla roślin – jesteśmy jak dotąd jedyną w Polsce firmą świadczącą taką usługę. Ta usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem z Państwa strony. Wzbudziła duże zainteresowanie wśród dziennikarzy. O hotelu dla roślin pisała Gazeta Wyborcza, Metro, Przekrój, mówiła radiowa Trójka, powstały audycje telewizyjne w TVP np. w Teleekspresie, w TVN Maja w Ogrodzie, Dzień dobry TVN, w Polsacie, money.pl

W okresie zimowym przechowujemy rośliny egzotyczne, z naszych usług korzystają hotele, restauracje, firmy oraz osoby prywatne, w lecie przyjeżdżają na okres urlopu swoich właścicieli skrzynki roślin balkonowych i domowe kwiaty doniczkowe. W okresie zamiany mieszkania pomagamy właścicielom kwiatów doniczkowych opiekując się przez czas przeprowadzki ich kwiatami.

Goszczą u nas rośliny duże, mające ponad 4 metry wysokości i zupełnie małe. Zawsze przyjeżdżające do nas rośliny są poddawane kwarantannie, potem razem z naszymi cieszą się wspaniałymi warunkami jakie zapewnia im szklarnia. To i dla nich jest prawdziwy urlop. Dlatego ten kto raz skorzystał z naszego hotelu wciąż do nas wraca.

Świadczymy usługi kompleksowo - zapewniamy także transport roślin – i na najwyższym poziomie.

//polskiekwiaty.pl/wp-content/uploads/2016/08/hotel1.jpg