Gospodarstwo Polskie Kwiaty założył Waldemar Marek Kozłowski w 1972 roku, po uzyskaniu absolutorium na Wydziale Ogrodniczym SGGW w Warszawie. Gospodarstwo mieści się w Warszawie na ul. Cymbalistów 3, a filie w okolicy Siedlec i Lipna. Waldemar Kozłowski jest prezesem Stowarzyszenia Producentów i Kupców na Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynku Hurtowym w Broniszach. Przy gospodarstwie stworzono rodzinną fundację Ośrodek Edukacji Ekologicznej i Artystycznej imienia księdza Kazimierza Czarkowskiego (OEEiA Polskie Kwiaty)

Wśród producentów szklarniowych roślin ozdobnych nasze gospodarstwo należy do najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się w rejonie. Od 2004 roku korzystamy ze środków Unii Europejskiej na rozbudowę gospodarstwa. Do podlewania roślin wykorzystujemy wyłącznie wodę opadową. Dbamy o środowisko zmniejszając o 30% ilości paliwa potrzebnego do ogrzewania szklarni przez zainstalowanie kurtyn energooszczędnych. Dbamy o dobrostan roślin w gorące, słoneczne dni instalując im zasłony cieniujące.

Od 1999 roku, czyli od początku istnienia Rynku jesteśmy na Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynku Hurtowym w Broniszach w Hali Kwiatowej Box 13b, gdzie sprzedajemy kwiaty odbiorcom hurtowym i detalicznym. Również w gospodarstwie w Warszawie ul. Cymbalistów 3 sprzedajemy rośliny i na zamówienie jadalne kwiaty, a w najbliższym czasie powstanie wytwórnia faszerowanych kwiatów (jastrząbków – wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi) oraz świadczymy usługi: wypożyczenia roślin i kwitnących drzew, przechowania kwiatów, prowadzimy zajęcia edukacyjne według własnych, autorskich programów .